2 اتیل هگزیل

واردات اتیل هگزیل اکریلات از کشور تایوان به تعداد ۲ کانتینر و ترخیص آن از گمرک شهید رجائی بندرعباس.

۲ اتیل هگزیل چیست؟

۲ اتیل هگزیل با فرمول مولکولی C۱۱H۲۰O۲، به صورت مایعی شفاف و بیرنگ می باشد.اتیل هگزیل بوی تند و کپک زده می‌دهد. این ماده دارای جرم مولکولی ۱۸۴.۲۸ گرم بر مول است و حلالیت آن در آب کم است.همچنین در الکل‌ها و اترها حلال است. نقطه ذوب و جوش آن به ترتیب ۹۰- و ۲۱۵ درجه سانتی گراد است و در دمای ۱۷۵ درجه فارانهایت مشتعل می شود. بهترین دما برای نگهداری این ماده از ۲ درجه سانتی گراد تا ۸ درجه سانتی گراد است.

اتیل هگزیل یک ساختار با قابلیت‌های زیاد است که به سرعت می‌تواند با طیف وسیعی از اکریلیک و وینیل مونومرها پلیمریزه شود .

از موارد کاربرد ۲ اتیل هگزیل اکریلات می‌توان به تولید پلیمرهای فوق جاذب، چسب، رزین، جوهر، رنگ و برخی موارد دیگر اشاره کرد.

 این ماده به روشنی، سفتی، مقاومت نور و حرارت و مقاومت شیمیایی مواد تولیدی کمک می‌کند. بنابراین یک کاربرد ۲اتیل هگزیل اکریلات استفاده از آن در فرمولاسیون پایه رنگ‌ها و پوشش‌دهنده‌ها است به خصوص در شرایطی که فشار و دما حائز اهمیت است.

کاربرد ۲ اتیل هگزیل اکریلات

  •  استفاده در فرآیند تولید همپلیمرها (homopolymer) مانند اسید اکریلیک، استر ها، آمید،وینیلیدین کلرید. استایرن، متاکریلات، آکریلنیتریل، میناات، وینیل استات، وینیل کلراید، بوتادین و پلی استرهای غیر اشباع.
  •  استفاده از آن در تولید چسب‌های حساس به فشار و کاملا مقاوم.

استفاده در فرمولاسیون رنگ لاتکس به دلیل دارا بودن مقاومت خوب در برابر آب، انعطاف پذیری دمای پایین و مقاومت هوا و نور خورشید.

اگر شما نیز سوالاتی در خصوص واردات اتیل هگزیل دارید با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره در امور واردات و صادرات فرم تماس با ما را پر نمایید. تا همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *